Úspešne ukončila vysokoškolské štúdium na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave  v odbore zubné lekárstvo. Absolvovala stáž vo viedenskej nemocnici AKH (Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien). Tri roky pôsobila na protetickom oddelení na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie  LF UK  a OÚSA ako vysokoškolský učiteľ  a zubný lekár. Pracovala pre súkromné medicínske centrum MEDICOVER s.r.o. Má absolvovaný kurz prvej pomoci.

Jazykové znalosti:
 
Nemecky – aktívne, absolvovala Deutsches Sprachdiplom                                                                
Anglicky – aktívne 

Jedným z mojich úvodných cieľov bolo vytvoriť príjemné, útulné a teplo pôsobiace prostredie našej ambulancie a čakárne. Pacientom poskytujeme dostatok informácií o ošetrení, objednávame ich s dostatočnou časovou rezervou, aby sme sa im mohli plne venovať. Ponúkame kvalitné, dostatočne trpezlivé a bezbolestné ošetrenie s empatickým prístupom nášho tímu.

Riadim sa zásadou: "NIČ NETREBA PODCENIŤ"

Svoju prácu milujem a som šťastná, že práve ja som našla povolanie, ktoré je zároveň mojim koníčkom. Za podporu ďakujem predovšetkým mojim rodičom, ktorí mi poskytli možnosť študovať tento krásny odbor.

Tešíme sa na Vás :-)

dea franiakova
Stomatologička
0919 084 929